Aktualności

Jakość Tradycja dla Kiełbasy świętokryskiej krajanej

27 czerwiec 2013

Jakość Tradycja dla Kiełbasy świętokryskiej krajanej
25 czerwca 2013 w Ministerstwie Rolnictwa podczas Walnego Zebrania Członków Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego otrzymaliśmy Certyfikat Znaku Gwarancyjnego „Jakość Tradycja” dla Kiełbasy świętokrzyskiej krajanej.

Krajowy system „Jakość Tradycja” służy wyróżnianiu produktów żywnościowych wysokiej jakości wytwarzanych zgodnie z udokumentowaną 50 letnią tradycją. Przyjmowane są do niego renomowane produkty , które przeszły szczegółową weryfikację zgodnie z Regulaminem Znaku oraz uzyskały Certyfikat zgodności ze specyfikacją wydany przez Jednostkę Certyfikującą.Kiełbasa świętokrzyska krajana jest przygotowywana z drobno posiekanego mięsa z szynki i łopatki wieprzowej z dodatkiem soli, pieprzu i świeżego polskiego czosnku. Tradycyjne wędzenie konserwuje kiełbasę, wydobywa naturalne aromaty i nadaje jej rozpoznawalny od pierwszego kęsa smak, którym kiedyś delektowali się nasi dziadkowie.„Troszczymy się, aby i inne nasze wyroby spełniały parametry najwyżej jakości, by zapewnić naszym Klientom nie tylko wyjątkowo smaczne, ale przede wszystkim zdrowe i bezpieczne produkty.
Mamy nadzieję, że otrzymany Znak Gwarancyjny „Jakość Tradycja” wzmocni zaufanie Klientów do naszych wyrobów”- Witold Szproch.