Aktualności

Nasze Dobre Świętokrzyskie 2013

22 novemeber 2013

Nasze Dobre Świętokrzyskie 2013
Nasz Boczek z pieca z polędwiczką został nagrodzony podczas tegorocznej edycji konkursu "Nasze Dobre Świętokrzyskie". To już drugie wyróżnienie dla tego produktu. Miesiąc temu swoim logiem nagrodziła go Loża Ekspertów programu "Doceń polskie".

Podczas uroczystej Gali nagrodę "Nasze Dobre Świętokrzyskie" odebrała Dyrektor Handlowa - Aneta Wojtyś.
Dziękujemy wszystkim, dzięki którym nasz Boczek został nagrodzony. Cieszymy się, że wzbudził on tak duże zainteresowanie.
Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy.
Aromatyczny boczek z pieca z polędwiczką to jeden z produktów należących do grupy Specyjałów świętokrzyskich. Ten zrolowany odtłuszczony boczek ukrywa wewnątrz kruchą i delikatną polędwiczką wieprzową. Swój niepowtarzalny smak i soczystość zawdzięcza dobremu pochodzeniu surowca oraz bogactwu przypraw naturalnych z dominującą nutką czosnku. Pieczony jest w aromatycznej posypce głównie majeranku.

Boczek z pieca z polędwiczką to produkt przygotowywany „na szaro”, czyli bez dodatku soli peklującej oraz bez dodatku sztucznych barwników, aromatów i innych środków konserwujących. Pięknie i niezwykle smacznie prezentuje się pokrojony w plastry na półmisku. Jest smakowitym dodatkiem do kanapek na zimno, ale także i do sosu na ciepło.