Aktualności

WiR na Gali Świętokrzyskie Gwiazdy Sportu

25 luty 2015

WiR na Gali Świętokrzyskie Gwiazdy Sportu
W piątek na terenie Targów Kielce odbyłao się rozstrzygnięcie 61 Plebiscytu Sportowego Świętokrzyskie Gwiazdy Sportu 2012. Przygotowaliśmy po raz kolejny catering dla 400 gości.

SMAKOWITY...KOSZMAR SZCZYPIORNISTÓW

Strzałem w "dziesiątkę” okazało się też menu przygotowane na plebiscytową galę przez zakłady mięsne WiR z Łopuszna. - Jedzenie super, nazwy potraw też rewelacyjne - mówiła Karolina Kołeczek z Sandomierza, jedna z laureatek. Odniósł się do nich też Sławomir Szmal, który dziękując za wyróżnienie, powiedział: - A teraz kończę, bo mam ochotę na Koszmar szczypiornistów, czyli śledzie po węgiersku - z uśmiechem mówił popularny "Kasa”.

Inne dania też robiły furorę. Wystarczy wymienić Kibicowską ustawkę, czyli gulasz z cielęciny, Adamek kontra Kliczko, czyli jajko z majonezem i kawiorem, Danie Lance'a Armstronga, czyli EPOlogiczne roladki tęczowe, Spotkanie z Gołotą, czyli boczek ze śliwką, Co robi Leo Messi z rywalami, czyli sałatka jarzynowa, Dach Stadionu Narodowego, czyli niezły pasztet, Kowalczyk kontra Bojoergen, czyli sałatka z łososiem norweskim, Nasi piłkarze na Euro, czyli...galareta. A do picia między innymi kawa, herbata, soki, woda, czyli ...O czym marzę na Dakarze.


Źródło: Echo Dnia 2.2.2013

Cały artykuł >>>