Jakość

Dobra jakość zależy od wielu czynników. Wszystko zaczyna się już na etapie surowca. W celu zapewnienia bezpieczeństwa jakości zdrowotnej WiR-owych wyrobów, żywiec kupujemy tylko od sprawdzonych hodowców z Polski. Promujemy hasło "od pola do stołu", systematycznie wstawiamy własne prosięta do niektórych gospodarstw. Oprócz tego, zwierzęta przechodzą wszechstronne badanie weterynaryjne.
Cały proces technologiczny jest systematycznie kontrolowany na każdym etapie. Posiadamy nowoczesne linie produkcyjne i wdrożyliśmy zintegrowany system komputerowy, aby mieć pełną wiedzę na temat procesów i efektów naszej pracy.
Wszystkie stosowane na oddziałach produkcyjnych materiały posiadają atesty PZH. Realizujemy i kontrolujemy przestrzeganie wymogów sanitarno-produkcyjnych. Firma wdrożyła również Zakładowy System HACCP - Analiza Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli. Wszyscy pracownicy działający na każdym szczeblu naszego przedsiębiorstwa, dokładają wszelkich starań do ciągłej poprawy jakości wyrobów. Uczestniczą w szkoleniach i nieustannie poszerzają swoją wiedzę. Robią to przede wszystkim, aby zaspokoić gusta Klientów, a także ku własnemu zadowoleniu i satysfakcji. W dzisiejszych czasach nie ma miejsca dla firm i produktów średniej klasy. Zdajemy sobie z tego sprawę i robimy wszystko, aby WiR był dla Państwa marką naprawdę godną zaufania.
Głównym celem działalności firmy jest dalszy rozwój oraz spełnienie oczekiwań konsumentów i pełna ich satysfakcja.
Nasza Firma posiada własny, bardzo dobrze zorganizowany transport. Dzięki temu jesteśmy pewni, że nasze wędliny docierają do sklepów i stoisk firmowych zawsze pachnące i świeże.